Hopp til hovedinnhold
Hjem - 22Juli

 Fylke

Fylkee-PostTelefonOrganisasjonsnrBankkontonr
Sør-Trøndelagsiputoyast@gmail.com977 72 2074202 35 26861
Nord-Trøndelagnarve.nordmelan@ntfk.no
Oslo Utøyajon.sogn@online.no988 30 451
Oslo Regjeringskvartaletjhestn@gmail.com
Vestfoldstottegr.vestfold@gmail.com414 50 2106263 06 52761
Rogalandholro@statoil.com902 09 041
Sogn og Fjordane sariv@online.no
Hedmarkbdalby@tele2.no959 95 595
Østfoldh-­j­‐k@online.no934 27 045
Akershusakershus@22juli.info924 67 249
Oppland er ikke opprettet stottegruppen@22juli.info
Buskerudvsvebakk@bluezone.no404 69 676
TelemarKheidi_lindhagen@hotmail.com454 26 361
Aust-Agder er ikke opprettet stottegruppen@22juli.info
Vest-Agder er ikke opprettet stottegruppen@22juli.info
Hordaland raeike@online.no952 47 207
Møre og Romsdalkitty.eide@shell.com
Nordlandsthellpe@vkbb.no
Tromstroms22juli@gmail.com
Finnmark er ikke opprettet stottegruppen@22juli.info

 

Organisasjonsnummer:
9974.13598

Bankkontonr. for de som ønsker å bidra til vår drift:
1503.24.46318

Nasjonal støttegruppe etter 22.juli hendelsene
E-post:stottegruppen@22juli.info Klikk her